Події
ІНСТИТУТ МЕТАЛОФІЗИКИ НАНУ.

04.04.2017 ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІМФ ІМ. Г. В. КУРДЮМОВА НАН УКРАЇНИ

04 квітня 2017 року відбулися вибори директора Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України (далі – ІМФ). У виборах взяли участь 245 наукових працівників з 275, тобто явка склала 89%.

З чотирьох кандидатів, які офіційно зареєструвалися і 31.03.2017 року представляли свої програми, двоє зняли свої кандидатури: д.ф.-м.н., проф. В. Л. Карбівський та д.ф.-м.н., проф. В. А. Татаренко. Отже в бюлетенях було два прізвища:

1.     Акад. НАН України, проф. О. М. ІВАСИШИН

2.     чл.-кор. НАН України О. А. КОРДЮК

Виборчою комісією з проведення виборів директора ІМФ у 2017 році, згідно з Методичними рекомендаціями Кабміну, було підготовлено кабінки для голосування (з додатковим освітленням), прозору урну для голосування, організоване відеоспостереження на дільниці. Бюлетені друкувалися у визначений Методичними рекомендаціями час, про який були оповіщені кандидати на посаду директора ІМФ (обидва відмовилися надавати своїх представників, мотивуючи відмову довірою до виборчої комісії). До виборів бюлетені зберігалися в опечатаному сейфі на виборчій дільниці.

Виборча комісія (зліва направо): д.ф.-м.н., с.н.с., Філатов О. В., д.т.н., проф., Лободюк В. А. (голова комісії), к.ф.-м.н., Дзевін Є. М., Ястремська Г. В. (секретар комісії), к.ф.-м.н. Філатова В. С., к.ф.-м.н., Лізунова С. В.

Реєстрація на конференцію почалась о 8:30 і на момент відкриття зборів колективу наукових співробітників (8:45) було зареєстровано 236 учасників зборів з 275 (85 %). Оскільки це більше, ніж 2/3 (184), то за Статутом ІМФ збори були визнані легітимними. Головою та секретарем зборів одноголосно, відкритим голосуванням, обрали голову і секретаря Організаційного комітету з проведення виборів – чл.-кор. НАН України, проф. В. Т. Черепіна та к.ф.-м.н. Є. В. Кочелаб відповідно.

Одноголосно затвердили порядок денний:

1.  Вибори директора ІМФ ім. Г. В. Курдюмова НАН України шляхом таємного голосування (регламент: з 9:00 до 15:00, місце проведення: малий зал Вченої ради).

2.  Затвердження результатів виборів та закриття зборів (регламент: з 16:00 до 16:15, доповідач: голова Оргкомітету В. Т. Черепін, місце проведення: велика актова зала).

Далі, з 9:00 до 15:00 на виборчій дільниці відбулося голосування; з 15:00 до 16:00 – підрахунок голосів виборчою комісією, а о 16:00 всі виборці зібралися для оголошення результатів.

Один екземпляр протоколу виборчої комісії було відіслано до ВФА НАН України, один – до архіву ІМФ. Копію протоколу було вивішено на дошці оголошень ІМФ одразу по закінченню зборів.

Організаційний комітет і виборча комісія
з підготовки виборів директора ІМФ у 2017 році

вітає переможця виборів – академіка НАН України, проф.
Ореста Михайловича Івасишина, за якого проголосували 179 з 245 наукових співробітників (73,06 %)

та висловлює подяку за сприяння в організації виборів
адміністрації ІМФ, Раді молодих учених ІМФ,
та всім науковим співробітникам, які взяли участь у виборах