Події
ІНСТИТУТ МЕТАЛОФІЗИКИ НАНУ.

31.03.2017 ЗУСТРІЧІ З КАНДИДАТАМИ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ІМФ ІМ. Г. В. КУРДЮМОВА НАН УКРАЇНИ

31 березня 2017 року Організаційним комітетом з проведення виборів директора ІМФ ім. Г. В. Курдюмова НАН України (далі – ІМФ) у 2017 році було організовано зустрічі кандидатів на посаду директора ІМФ з виборцями – науковими співробітниками ІМФ. На момент проведення зустрічей (31 березня), офіційно зареєструвалися чотири кандидати на посаду директора ІМФ:

  1. Акад. НАН України, проф. О. М. ІВАСИШИН
  2. д.ф.-м.н., проф. В. Л. КАРБІВСЬКИЙ
  3. чл.-кор. НАН України О. А. КОРДЮК
  4. д.ф.-м.н., проф. В. А. ТАТАРЕНКО

Програми кандидатів було вивішено для ознайомлення у холі ІМФ та на сайті за 10 календарних днів до виборів – 24 березня.

Кожен з кандидатів мав 20 хвилин для виступу, після якого відбувалося обговорення представленої програми. Виступи проходили в алфавітному порядку.

На зустрічах був присутній представник Президії НАН України – академік-секретар ВФА НАН України академік НАН України В. М. Локтєв, який позитивно оцінив альтернативність виборів та демократичність проведення передвиборчої компанії.

Два кандидати зняли свої кандидатури: д.ф.-м.н., проф. В. Л. Карбівський зняв свою кандидатуру під час свого виступу; д.ф.-м.н., проф. В. А. Татаренко – вже після проведення зустрічі. Обидва подали відповідні письмові заяви до Оргкомітету.

Вибори відбудуться 4 квітня за наступним регламентом:

Дане оголошення було вивішене для ознайомлення у холі та на сайті ІМФ, а також розіслано по всіх наукових підрозділах.