Події
ІНСТИТУТ МЕТАЛОФІЗИКИ НАНУ.

07.03.2017 ВИСТАВКА РОБІТ СПІВРОБІТНИЦЬ ІНСТИТУТУ «ЗОЛОТІ РУКИ МАЙСТРИНЬ»

7 березня 2017 року Профспілковим комітетом Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова за сприяння адміністрації Інституту було проведено виставку робіт, які створили у часи дозвілля співробітниці Інституту «Золоті руки майстринь».

Хобі — англійське слово. Воно означає захоплення, яке не несе матеріальної користі, яким займаються на дозвіллі виключно для душі. Щасливий той, хто свій вільний час присвячує улюбленим заняттям. Це дозволяє відволікатися від повсякденних проблем, розвиватися та самовиражатися. Доведено, що хобі додає здоров’я, заспокоює та, навіть, продовжує життя.

Штучні квіти, фоаміран (Владімірова Т. П.)

А ще, хобі — це віддзеркалення нашого «внутрішнього я», і, виходячи з того, чим займається людина, можна судити про її характер. На виставці, що відбулась в Інституті, було представлено результати одного з різновидів хобі: рукоділля.

Вишивка, гобелен (Кондратьєва Т. І.)

Рукоділлям корисно займатися в будь-якому віці оскільки дрібні рухи пальців стимулюють роботу різних центрів мозку, зокрема тих, що відповідають за мову та пам’ять. А позитивні емоції, що відчуває майстер, дивлячись на красу, що ним створена підіймають настрій і підвищують життєвий тонус.

Майстрині Інституту (зліва направо): Сорока К.Ф., к.ф.-м.н. Зацарна О.В. (у власноруч зв’язаній сукні), к.ф.-м.н. Владімірова Т.П.

Завідуюча лабораторією евтектичних сплавів к.ф.-м.н. Прядко Т.В. демонструє директору Інституту академіку О. М. Івасишину, свої дизайнерські прикраси з бісеру.

Цим позитивом і поділилися майстрині Інституту з усіма, хто відвідав виставку, де було представлено десятки робіт в самих різних техніках: машинна і ручна вишивка, живопис, малюнок і петриківський розпис, плетіння з бісеру, в’язання, виготовлення мережива та штучних квітів.

Вишивка, хрестик, вовна (к.ф.-м.н. Кочелаб Є.В.)

В’язання (Сорока К.Ф.)

Живопис, холст, масло (к.ф.-м.н. Білоцька А.О.)

Петриківський розпис (к.ф.м-.н. Лекга Т.М.)

Зліва направо: вишивка, хрестик (Татарчук Г.І.), вишивка, хрестик (Левицька Л.М.), живопис, холст, масло (к.ф.-м.н. Галстян І.Є.)

Машинна вишивка (Зацарна О. В.)

Кулінарія – теж хобі, яким захоплюються наші майстрині.

В одному матеріалі неможливо розказати про все, що було представлено на виставці, тому, у зв’язку з неабияким інтересом співробітників до представлених робіт, Профспілкою Інституту було прийняте рішення повторити захід восени, але вже з залученням результатів робіт чоловіків-співробітників Інституту.

Дякуємо Профспілковому комітету Інституту
за організацію заходу.