Події
ІНСТИТУТ МЕТАЛОФІЗИКИ НАНУ.

16.05.2014 ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ ПРОФІЛЬНИХ ВНЗ, що був проведений співробітниками Інституту металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України в рамках VIIІ ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ

16 травня 2014 року в рамках VIIІ щорічного всеукраїнського фестивалю науки в Інституті відбувся прийом студентів профільних факультетів Національного технічного університету України «КПІ» та Національного авіаційного університету.

Захід розпочався з лекції старшого наукового співробітника відділу фізичних основ легування сталей і сплавів к.ф.-м.н. Владислава Миколайовича Шиванюка на тему «Водневе окрихчення конструкційних матеріалів». Студенти дізналися про цю актуальну проблему, що гальмує технічний прогрес в галузях, пов'язаних з експлуатацією металевих конструкцій в агресивних середовищах та про розробки вчених Інституту для її вирішення.

Далі студенти відвідали новий Виставковий центр Інституту, екскурсію в якому проводив старший науковий співробітник Інституту, керівник групи з питань трансферу технологій та інноваційної діяльності к.ф.-м.н. Віталій Петрович Бевз.

Студенти ознайомилися з історією Інституту, винаходами та найбільш значущими розробками відомих фізиків, що працювали тут, а також з сучасними матеріалами та технологіями, розробленими в Інституті.

Також студенти відвідали центр колективного користування «Центр сканувальної зондової мікроскопії та резонансної спектроскопії» (Центр SPM&RS), в якому їм було продемонстровано унікальне обладнання надвисоковакуумного сканувального зондового мікроскопу JSPM-4610 фірми JEOL, а співробітник центру Леонід Петрович Клюєнко розповів про можливості такого обладнання для проведення аналізу поверхонь.

Ми сподіваємося, що наші гості змогли переконатися в тому, що теорія, яку їм викладають в університетах втілюється в життя і приносить користь. Ми будемо раді побачити в майбутньому сьогоднішніх студентів співробітниками нашого Інституту.

Дякуємо адміністраціям Національного технічного університету України «КПІ» та Національного авіаційного університету за сприяння в організації візиту.