Використання вебсайту збірника наукових праць "Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології" передбачає, що Ви прочитали та згодні з Угода користувача.

Всі матеріали, опубліковані на цьому вебсайті, включаючи анотації й авторський індекс, належать збірнику "Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології" та охороняються авторським правом України й інших країн. Порушення авторського права може спричинити адміністративну та кримінальну відповідальність.
Матеріали, представлені на вебсайті "Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології", не можна прямо або непрямо використовувати для: значного за масштабами копіювання та/або відтворення (зокрема, забороняється копіювання повністю випусків збірника); публікації в засобах масової інформації або розміщення у відкритому доступі, в тому числі в Інтернеті; вторинного поширення, вторинного продажу або субліцензування будь-яким шляхом, в тому числі для платного обслуговування.
Репродукція та передрук матеріалів збірника "Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології" в будь-якій формі вимагає письмового дозволу від редакції "Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології".
Викладачі, студенти та дослідники в індивідуальному порядку можуть використовувати матеріали, що знаходяться на сайті "Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології", для некомерційного використання в своїй викладацькій або дослідницькій діяльності.

Creative Commons License
Цей сайт і його метадані ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons із зазначенням авторства — без похідних 4.0 Міжнародна
© 2003 наносистеми, наноматеріали, нанотехнології Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова Національної академії наук України.

Електрона пошта: tatar@imp.kiev.ua Телефони та адреса редакції про збірник